Jautājumi

Jebkādu šaubu vai neskaidrību gadījumā sazinaties ar savu pīrseri un dodaties uz konsultāciju klātienē.

Neliels apsārtums vai izdalījumi ir ierasta parādība dzīstošam pīrsingam, ļoti bieži satraukums par iekaisumu vai infekciju ir nevietā, tācu drošības pēc vajag kontaktēties ar speciālistu.

Pīrsinga kopšanai vislabākai un vispopulārākais līdzeklis ir sterils 0,9% sālsūdens šķīdums. To var iegādāties aptiekās vai arī pīrsinga pakalpojums sniegšanas vietās ir pieejams sālsūdens šķīdums kurš ir pilīts ērtākos lietošanas traukos.

Sālsūdenes šķīdumu var gatavot mājās sekojot proporcijai, taču es iesaku to iegādāties, jo tas ir sterils un pareizā proporcijā.

Iekaisuma vai liela apsārtuma gadījumā sazinaties ar pīrseri vai ģimenes ārstu.

Vai var atsāpināt pīrsingu?

Es kā pīrseris to nedaru, taču klientiem ir iespēja konsultēties ar savu ārstu un/vai apmeklēt aptieku, kur ir pieejami dažādi atsāpināšanas līdzekļi kā krēmi un plāksteri ( lietojot tos, ir jāseko instrukcijai un pirms tam jākonsultējas ar ārstu, lai tas būtu droši).

Vai nevar iešpricēt, lai nesāp?

Nē, pīrseri nav dakteri. Un injekcija visdrīzāk sāpēs vairāk kā pats pīrsings.

Katra pīrsinga novietojums izjūtu un sāpju ziņā ir atšķirīgs kā arī ir jāņem vērā katra cilvēka sāpju slieksnis, kas atšķiras.

Vispārēja atbilde ir – jā, pīrsings sāp. Jāņem arī vērā fakts, ka pīrsingi ir tik daudziem cilvēkiem, tātad visdrīzāk, tas nav tik traki.

Bieži tiek dzirdēts jautājums – kāpēc tik dārgi? Vai tiek salīdzinātas cenas ar kādu lētāku vietu.

Cenu veido pīrsinga procedūras izmaksas un rotas cena.

  • procedūras cena veidojas no izejmateriāliem kas tiek lietoti, instrumenti, cimdi, kas var būt tīri vai var būt sterili, instrumentu sterilizācijas, adatas, vienreizējie izejmateriāli, tīras vai sterilas salvetes, marles, markeri vai citi vietas atzīmēšanai paredzētie materiali, kā arī salona izmaksas – sākot ar iekārtām un meateriāliem, kas tiek lietoti, lai nodrošinātu tīrību un beidzot ar īri.
  • rotas cena – piedāvājumā ir visdažādāko cenu līmeņu rotas, sākot ar ebay lētā gala, kur materiāli ne vienmēr ir norādīti, līdz augstas kvalitētas ar roku pulētām rotām un individāli kvalitāti pārbaudītas rotas, kur ražotājs garantē kvalitāti katram individuālajam izstrādājumam.

Secinājums

Jāturas pie principa tu saņem to par ko un cik tu maksā, jo labākus materiālus izmanto salons, jo labāka būs pakalpojuma kvalitāte, kas arī attiecīgi maksā.

Katrs klients ir laipni aicināts uzdot jautājums un pārliecināties par to vai cena tiek veidota adekvāti vai ir uzpūsta tikai tāpēc, ka var.

Pīrsinga cena dažādos salonos ir atšķirīga, tā var atšķirties ņemot vērā pašus izstrādājumus (pīrsus), kas tiek lietoti un no salona līmeņa.

Bieži tiek tiek pielietots princips, kad ir noteikta cena par pīrsinga procedūru un atsevišķi cena par juvilier izstrādājumu / rotu, atsevišķa cena var būt intīmajiem pīrsingiem, jo tiem bieži nepieciešams atsevišķs trenniņš.

Videji cena svārstās 20-30eiro par pakalpojumu plus atsevišķi par rotu.

Load More